Uroczystość pasowania uczniów klasy I na stałe została włączona do kalendarza imprez szkolnych. Stanowi ona przeżycie nie tylko dla samych dzieci, ale także ich rodziców, nauczycieli wychowawców, koleżanek i kolegów. W naszej szkole wydarzenie to miało miejsce 22 października 2021r.

Tego dnia pierwszoklasiści w pięknych biretach prezentowali się wyjątkowo dostojnie. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejskążdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni oficjalnie nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!
Podczas uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 7c i klas pierwszych. Pani Dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Relacja fotograficzna...