Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekają z utęsknieniem. Są nierozerwalnie połączone z tradycją wystawiania jasełek. Ta piękna tradycja obecna jest w naszej szkole.
Społeczność szkolna po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami.
Przedstawienie, koncert kolęd oraz spotkania opłatkowe z wychowawcami wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.
Uroczyste spotkanie uświetnił swoją obecnością ksiądz prałat dr Wiesław Taraska.
Po przedstawieniu Pani Wicedyrektor podziękowała artystom za piękny występ i życzyła wszystkim zgromadzonym radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt!