Droga Społeczności Szkolna w związku z trwającą agresją rosyjską na Ukrainę, która nie maleje, a wręcz nasila się w ramach akcji pod hasłem Radomska Oświata Razem Dla Ukrainy będą zbierane produkty codziennego użytku dla osób poszkodowanych w konflikcie.

Zebrane artykuły przekazane zostaną obywatelom Ukrainy PRZEBYWAJĄCYCH OBECNIE NA TERENIE NASZEGO MIASTA, jak i tym, na granicy polsko - ukraińskiej oraz w samej Ukrainie.
W związku z powyższym przed nami kolejne wyzwanie i ogromna próba, której wiem, że na pewno sprostamy, ponieważ nigdy nie byliśmy jako Społeczność obojętni na krzywdę drugiego człowieka.

Niezbędne produkty proszę przekazać wychowawcy lub do wskazanego miejsca w głównym wejściu szkoły.

#SiłaWPomaganiu #SiłaWPrecyzji #OświataWRadomiu

POTRZEBNE BĘDĄ NOWE RZECZY:

ARTYKUŁY:

KOCE, KOCE TERMICZNE;

MATERACE I ŚPIWORY;

KOMPLETY POŚCIELI

BIELIZNA DAMSKA, MĘSKA I DZIECIĘCA

ARTYKUŁY SZKOLNE

ŻYWNOŚĆ:

PRODUKTY Z DŁUGIM TERMINEM WAŻNOŚCI

WODA

MLEKO MODYFIKOWANE

POSIŁKI DLA DZIECI W SŁOICZKACH

SŁODYCZE, PŁATKI

ŚRODKI HIGIENICZNE:

SZCZOTECZKI I PASTY DO ZĘBÓW

SZCZOTKI DO WŁOSÓW

PIELUCHY DZIECIĘCE

RĘCZNIKI PAPIEROWE ORAZ PAPIER TOALETOWY

PODPASKI, TAMPONY

MYDŁA, ŻELE, TAMPONY

Jeżeli widźcie Państwo potrzebę dołożenia do produktów pierwszej potrzeby nowej maskotki - przytulanki dla najmłodszych zawsze jest to możliwe.

Ewa Czerwiec