Dzieci z klas I-III z 'Kosza Dobrych Uczynków" losowały - zadanie do wykonania, np. pomogę mamie w zakupach, samodzielnie spakuje tornister, poukładam książki, zrobię niespodziankę mamie, odwiedzę kolegę, przytulę się do Babci, pobawię się z siostrą, przeczytam bajkę rodzeństwu, uśmiechnę się do Pani itp. Było dużo radości podczas wylosowywanych zadań. Na długich przerwach wolontariusze odtwarzali piosenki o pomaganiu - "1 dobry uczynek" i "Piosenka o pomaganiu ludziom".

"Drzewo Dobrych Uczynków" na holu przed wejściem do szkoły bardzo szybko zapełniło się serduszkami. Każde serce, symbolizowało wykonany dobry uczynek.

Uczniowie i nauczyciele mogli przekazywać sobie dobre słowa z plansz zawieszonych na drzwiach sal lekcyjnych "Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej". Cały dzień upłynął w atmosferze radości i zabawy.

Dziękujemy za to wszystkim, w szczególności wolontariuszom.