3 czerwca 2022r. czwartoklasiści zdawali egzamin na kartę rowerową. Uczniowie, aby przystąpić do sprawdzianu umiejętności praktycznych najpierw musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego. Następnie przystąpili do pokonania specjalnie przygotowanego miasteczka ruchu drogowego.
Uczniowie potraktowali bardzo poważnie ubieganie się o swój pierwszy dokument upoważniający do poruszania się rowerem po drogach publicznych. Nad prawidłowym przebiegiem oprócz nauczycieli czuwał również przedstawiciel Policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Wszyscy otrzymali elementy odblaskowe poprawiające widoczność na drodze ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu.
Zdającym gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy w trakcie wakacji.