13 października 2022 r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Nasza szkoła przystąpiła do Programu- Polska Stolica Recyklingu i właśnie dziś rozpoczynamy akcję zbiórki elektrośmieci. Termin Akcji: 13.10 - 25.11.2022r. Miejsce Akcji: Elektrośmieci można zostawić w wejściu przy portierni.

Program jest realizowany w ramach projektu Elektryczne Śmieci. Jego główną ideą jest wzrost świadomości ekologicznej oraz propagowanie właściwych postaw na rzecz selektywnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Szkoła, która zbierze najwięcej elektrycznych śmieci, w przeliczeniu na punkty, wygra 50 000 złotych!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Co zbieramy? Punkty za elektryczne śmieci

Lodówki,zamrażarki

30 punktów za 1 sztukę