13 października 2022r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz podziękowała za ich trud i zaangażowanie w wychowanie młodego pokolenia.
Tradycją naszej szkoły jest, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom nagrody dyrektora. Otrzymali je nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, którzy w ostatnim roku szkolnym szczególnie wyróżnili się w pracy na rzecz społeczności szkolnej.
Uczniowie chcąc wyrazić wdzięczność nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie przygotowali część artystyczną - były życzenia, wiersze i piosenki.
Ważnym punktem spotkania było ślubowanie nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Przedstawiciele SU złożyli ślubowanie przy sztandarze szkoły. Od tej chwili uczniowie wybrani do SU są pełnoprawnymi reprezentantami społeczności uczniowskiej, których zadaniem jest dbanie o interesy uczniów.

Relacja fotograficzna...