Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują grudnia. Dlaczego? Wiadomo, bo 6 grudnia wypadają Mikołajki. W tym roku nasze szkolne Mikołajki były wyjątkowo wesołe, zabawne i przyjacielskie.

Mikołajki rozpoczęły się od udekorowania choinki przez dzieci ze świetlicy, która wita wszystkich wchodzących do naszej szkoły wprowadzając świąteczny nastrój. Przygotowały one również minikoncert dla Mikołaja.
Pani Dyrektor Ewa Czerwiec i Wicedyrektor Ewa Dziwisz odwiedziły wszystkie klasy ze słodkimi upominkami.
Uczniowie ubrani na czerwono, w czapkach Mikołaja, strojach elfów, reniferów oraz z innymi świątecznymi elementami stroju wspólnie bawili się podczas szkolnego święta.
I chociaż powszechnie się uważa, że Mikołajki są świętem dla najmłodszych, jesteśmy przekonani, że dorośli również w tym dniu oczekują na prezenty, w postaci życzliwości, wzajemnego szacunku, uprzejmości i ...słodyczy. Tak też było.

Minikoncert Mikołajkowy w świetlicy cz.1

Minikoncert Mikołajkowy w świetlicy cz.2