W dniu 5 lutego 2020r. uczniowie klas 7a i 7b odwiedzili Wystawę Interaktywną "Mózg" w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. W tym roku tematem wystawy było "To czego nie widać". Energia słoneczna, siła wiatru, grawitacja czy magnetyzm - to tylko niektóre zjawiska, które objaśniali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu.

Uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w eksperymentach, które mogą zaskoczyć ludzi, bo nie mogą tego zobaczyć. Dopiero efekty oddziaływania pewnych zjawisk mogli poczuć na własnej skórze
Doświadczenia były przeprowadzane przy użyciu m.in. kuchenki indukcyjnej, lewitującego silnika solarnego, kamery termowizyjnej, paneli słonecznych czy lasera.
Uczniowie naszej szkoły skorzystali również z oferty Fundacji Wirtualne Horyzonty, którą była wirtualna lekcja (w okularach VR) związana z agresją.
Oprócz tego uczniowie zwiedzili szkołę zapoznając się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu.

Relacja foto - Kliknij