21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku niestety na odległość. Z okazji tego święta uczniowie klas czwartych stworzyli album #życzliwi.

Uczniowie (i … wychowawcy) bardzo kreatywnie podeszli do wykonania zadania, w których królował kolor żółty.
Wśród prac pojawiły się plakaty, rysunki, cytaty, hasła, pozdrowienia i miłe przesłania dla innych, a wszystko ozdabiały uśmiechnięte buźki. Nie tylko te na rysunkach, ale przede wszystkim uśmiechy uczniów na zdjęciach.
Uczniowie klas czwartych chcieli pokazać, że mimo tego, że ostatnio nasze kontakty są mocno ograniczone dalej możemy siebie wspierać i przekazywać sobie wzajemnie pozytywną energię.
Na pewno wkrótce spotkamy się w codziennej szkolnej rzeczywistości i wtedy z pewnością będziemy siebie również obdarowywać miłymi słowami.
Pamiętajmy o tym, aby codziennie być dla siebie życzliwym, pomocnym i dobrym.