Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Społeczność Szkolna

na

„Festyn Szkolny na Powitanie Wiosny”,

który odbędzie się 21.03.2024r. od godz. 12:00 do godz. 16:00,

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Marii Dąbrowskiej w Radomiu.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu serdecznie zapraszają Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie dla przyszłych uczniów naszej szkoły 4 marca 2024 r. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 18.00.

W programie przewidzieliśmy zwiedzanie szkoły oraz niespodzianki dla najmłodszych (m. in. doświadczenia przyrodnicze, zajęcia matematyczne, plastyczne, muzyczne, z j. angielskiego, elementy programowania, Laboratorium Przyszłości, Sala Doświadczeń Świata).

Wszyscy uczestnicy „dnia otwartego" będą mieli możliwość obejrzenia naszej szkoły, zapoznania się z jej ofertą edukacyjną oraz kadrą nauczycielską w tym psychologiem, pedagogiem i logopedą.

Do zobaczenia!

Jednocześnie informujemy, że nabór do klas I szkoły podstawowej odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.

Nabór trwa od 29 lutego 2024 r. do 8 marca 2024 r.

Wszystko o rekrutacji...

INFORMACJE NA TEMAT REKRUTACJI DO KLASY I
w PSP nr 5 w Radomiu

DRODZY  RODZICE,

przypominamy, że zbliża się termin rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 do pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej  w Radomiu.

Rekrutacja do pierwszej klasy ogólnodostępnej od 29 lutego (godz. 10:00) - do 08 marca 2024 roku (do godz.15:00).

Od 29 stycznia 2024r. obowiązuje nowy plan lekcji. Szczegóły w Librusie na stronie: https://www.vulcan.net.pl/radomprojekt