Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją Premiera Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć od 12 do 25 marca 2020r funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone.

W dniu 12 i 13.03.2020r będą prowadzone zajęci opiekuńcze (bez realizacji podstawy programowej) w salach lekcyjnych. JEDNOCZEŚNIE PROSZĘ PAŃSTWA OTO, ABY DO SZKOŁY W TYCH DNIACH PRZYSZŁY TYLKO TE DZIECI, KTÓRE POZBAWIONE SĄ OPIEKI DOROSŁYCH.
Natomiast od poniedziałku 16.03.2020r do 25.03.2020r uczniowie nie przychodzą do szkoły - nie będą prowadzone żadne zajęcia. Uczniowie pozostają pod opieką rodziców.
Proszę Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi na miejsca, w których przebywają Państwa dzieci. Ne wychodzimy do kina, teatru, kubów i innych miejsc gdzie są skupiska ludzi.
Proszę o śledzenie dalszych informacji w dzienniku elektronicznym.

Z poważaniem
Ewa Czerwiec