Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  (DZ.U. 2020 poz 493, 530)
Podajemy do wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do placówki.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH

WAŻNA INFORMACJA:

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do naszej szkoły informujemy, że w terminie do 18.05.2020r. do godziny 15.00 muszą potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do placówki. W tym celu prosimy o wypełnienie druku „Potwierdzenia woli” z zakładki rekrutacja na naszej stronie internetowej, podpisanie go i przesłanie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie druku w wersji papierowej do szkoły. Dokument musi być umieszczony w kopercie i pozostawiony w przygotowanej do tego celu urnie. Potwierdzenie woli nie dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły. Są już przyjęte na podstawie zgłoszenia.