Dzieci, które wzięły udział wraz ze swoimi rodzicami w konkursie na "Rodzinny Stroik Bożonarodzeniowy" zostały nagrodzone. Emocji i radości nie brakowało. Każdy czekał z niecierpliwością na ostateczne rozstrzygnięcie.

W naszej szkole został ogłoszony konkurs na wykonanie rodzinnego stroika świątecznego, w którym udział wzięło 55 dzieci. Prace zostały przygotowane wspólnie z rodzicami. Po szkolnych jasełkach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców.

Celem tego konkursu było promowanie, kultywowanie wykonywania stroików świątecznych, rozwijanie kreatywności, pomysłowości nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i to było bardzo widoczne. Przede wszystkim był to czas na spędzenie czasu z dziećmi mimo przygotowań do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkie stroiki były przepiękne, zostały nagrodzone, ale mimo to musieliśmy wybrać trzy pierwsze miejsca i to w trzech kategoriach, jak również kilka wyróżnień. Wybór był bardzo trudny. Pod uwagę braliśmy oryginalność, pomysłowość, dobór i wykorzystanie materiałów. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy I - III Klasy IV - VI Klasy VII - VIII

I miejsce - Wesołowska Anna  IIa
II miejsce - Łyżwiński Aleksander IIb
III miejsce - Ziemba Filip IIIb

Bukalski Jan Ic
Drab Klaudia IIb
Gaj Wiktoria IIIc

I miejsce - Kacprzak Oliwia  VIa
II miejsce - Zgierska Lena VIa
III miejsce - Błaszczak Jagoda Vc

Drabik Fabian VIa
Jacobi Zofia Vc
Krukowski Mateusz Vc

I miejsce - Wójcik Mateusz  VIIIa
II miejsce - Wojciechowski Oliwier VIIa
III miejsce - Klimek Piotr VIIb

WYRÓŻNIENIE
Gajownik Wiktoria VIIIa

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Relacja foto - KLIKNIJ TUTAJ

RoKo