Samorząd Uczniowski oraz Świetlica PSP 5 w Radomiu, w ramach obchodów Dnia Dziecka, organizują "Pokaz Talentów". W związku z trwającą pandemią koronawirusa COVID-19, uczniowie będą mieli możliwość zaprezentować swoje pasje, zdolności, umiejętności na stronie szkoły.

Szczegóły konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu
2. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I-III
- klasy IV-VI
- klasy VII - VIII
3. Uczestnicy konkursu mogą zaprezentować się indywidualnie lub zespołowo.
4. Przedmiotem konkursu jest:
a) wykonanie pracy plastycznej, lub dowolnie innej pracy i przesłanie jej zdjęcia,
b) zaprogramowanie gry edukacyjnej i przesłanie jej w pliku,
c) pokazanie swoich zdolności (wokalnych, tanecznych, muzycznych, sportowych lub innych) za pośrednictwem filmu o maksymalnym czasie trwania do 3 minut,

d) wykonanie fotografii artystycznej „Autoportret przez rzeczy”, można zastosować technikę fotokolażu, kolażu cyfrowego; format pracy A4.

5. Prace konkursowe należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 28 maja 2021 r.

6. Prace konkursowe oceni jury powołane spośród nauczycieli PSP nr 5 w Radomiu. Ocenie podlegać będzie oryginalność oraz staranność pracy (czynności) wykonanej przez ucznia i pokazanej na zdjęciu, filmie lub w grze edukacyjnej oraz nakład włożonej pracy ocenianej przez jurorów na podstawie zdjęcia, filmu lub plików.

7. Najciekawsze prezentacje talentów zostaną nagrodzone, a zdjęcia , filmiki i gry umieszczone zostaną na stronie szkoły.
Regulamin konkursu - Kliknij...
Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły!