W dniu 9 czerwca 2022 r. Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Radomiu odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt. "Bezpieczni na drodze”.
W konkursie uczestniczyło 13 reprezentacji ze szkół podstawowych w składach 3-osobowych - łącznie 39 uczestników z Radomia i regionu radomskiego. Uczestnicy konkursu musieli pokonać rowerowy tor przeszkód oraz rozwiązać testy wiedzy z przepisów ruchu drogowego i z zachowania się na skrzyżowaniach.
Współorganizatorami konkursu byli: WORD w Radomiu, Komenda Wojewódzka Policji z s/w Radomiu.
Drużyna naszej szkoły w składzie: Barbara Borowska, Dominika Leśniewska i Antoni Iwanicki zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy!!!

Wszystkim szanownym uczestnikom i gościom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.

Klasyfikacja Indywidualna:
1. Artur Jaworski – Szkoła Podstawowa w Lesiowie