04.03.2024r. podczas Dnia Otwartego Szkoły wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas wykonali dla dzieci z klas 1-3 animacje dwóch wierszy Juliana Tuwima „Lokomotywa” i „Rzepka”. Pomalowali poszczególne obrazy, które ukazują treść wierszy "Lokomotywa" i "Rzepka" Juliana Tuwima. Animowane obrazami wiersze zostały umieszczone na ścianach między salami, gdzie uczą się klasy 1-3.

W dniach 15 i 16 marca 2024r. nasi wolontariusze uczestniczyli w kweście dla podopiecznych Caritas Diecezji Radomskiej

W ramach zbiórki dla Caritas Diecezji Radomskiej „DAJ COŚ OSOBOM, KTÓRE NIE MAJĄ NIC” w naszej szkole zbieraliśmy artykuły higieny osobistej tj. : pasty do zębów, szczoteczki, szampony, żele , chusteczki higieniczne, itp. Tydzień później produkty spożywcze o długiej dacie ważności. Z zebranych produktów zrobiliśmy paczkę „ Wielkanocny dar serca” dla jednego z uczniów naszej szkoły.

Ponadto Wolontariusze promują w naszej szkole między innymi takie cechy jak: uprzejmość, cierpliwość, koleżeńskość, pomoc, pracowitość…

Relacja foto...