Tydzień Uczniowskiej SuperMocy w PSP nr 5 w Radomiu dobiegł końca.

Na trzy dni przed startem rakiety uczniowie mieli okazję zapoznać się z motywacyjnymi cytatami umieszczonymi na terenie całej szkoły. Start naszej rakiety zaowocował powstaniem gwiazd mocy, na których umieszczone zostały mocne strony uczniów, ich talenty, cechy charakteru, aspiracje i marzenia. Powstała Aleja Gwiazd. Uczniowie przekonali się, że każdy jest super, ponieważ każdy jest inny. Z zaangażowaniem wskazywali wartości, dzięki którym różnią się od siebie, wartości które czynią ich niepowtarzalnymi i wyjątkowymi jednostkami. Nie możemy również nie wspomnieć o Superbohaterach spacerujących po szkole i dzieciach, które zbudowały rakietę z kartonów i z klocków.

Dzięki Tygodniowi Uczniowskiej SuperMocy uczniowie na chwilę się zatrzymali, dzięki czemu mogli odnaleźć w sobie to co w nich najlepsze.

Do zobaczenie za rok.