„Drodzy absolwenci, w ciągu kilku ostatnich lat wzrastaliście, dokonały się w Was przemiany. Dojrzewaliście zdobywając w naszej szkole wiedzę i umiejętności”. Te i wiele innych wzruszających słów usłyszeli 23 czerwca 2023 r. uczniowie klas ósmych kończący naukę w naszej szkole. Były łzy wzruszenia, uśmiechy radości, chwile refleksji, podziękowania, pochwały i gratulacje.

Na początku uroczystego apelu uczniowie klasy 8 złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie przekazali sztandar szkoły młodszym kolegom i koleżankom.

Potem nastąpił ważny moment dla ósmoklasistów – uroczyste wręczenie przez panią dyrektor nagród za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

 

Na apelu wręczono także podziękowania rodzicom, którzy kończą współpracę z naszą szkołą.

Młodzież pożegnała się ze szkołą oglądając prezentację podsumowującą ich ośmioletni pobyt w naszej szkole.

Kolejny rok szkolny za nami.

Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, mimo wszystko mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie będzie wspominał naszą szkołę. Życzymy wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

Relacja foto...