Regulamin konkursu plastycznego organizowanego w PSP nr 5 w Radomiu
,,Autyzm w moich oczach’’

1. Organizatorzy:
Szkoła Podstawowa nr 5 w Radomiu im. Marii Dąbrowskiej. Konkurs powstał z inicjatywy nauczycieli specjalistów - Magdalena Krawczyk, Monika Lesiak, Marzena Koza, Paweł Kapciak, Agata Pęksyk, Renata Jakubiak, Danuta Dyduch, Monika Sasin.
2. Adresaci:
Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu im. Marii Dąbrowskiej. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych:
I - uczniowie klas 1-4
II - uczniowie klas klas 5-8.

3. Cel konkursu:
Celem konkursu jest ujęcie własnych refleksji, przemyśleń w formie plastycznej, a także poszerzenie świadomości, zaangażowanie dzieci, młodzieży, rodziców, opiekunów do wspólnej rozmowy na temat tego, czym jest Autyzm i jakie są jego objawy. Wierzymy, że wiedza jest kluczem do oswojenia się z tematem i właściwego reagowania na osoby dotknięte tym zaburzeniem.
4. Temat konkursu:
Praca plastyczna wykonana dowolną techniką pod hasłem ,,Autyzm w moich oczach’’. Zalecany format pracy to A4, technika dowolna.
5. Czas trwania konkursu:
Do 02.04.2021 do 30.04.2021
Prace należy nadsyłać drogą elektroniczną do dnia 30.04.2021r., w formie zdjęć na platformie MS TEAMS do Monika Lesiak z dopiskiem: konkurs plastyczny ,Autyzm w moich oczach’’
- każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedną pracę.
6. Wyniki:
Informacja o wynikach konkursu ukaże się na stronie internetowej naszej szkoły oraz Facebooku w dniu 06.05.2021 r.
Trzy najciekawsze prace z każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone.
Udział w konkursie oznacza automatyczną zgodę uczestników na kopiowanie i przetwarzanie przez organizatorów uczestniczących w nim prac oraz danych osobowych ich autorów.
Serdecznie zapraszamy do udziału!