W końcu mamy wiosnę! W tym roku przywitaliśmy ją w wyjątkowy sposób podczas festynu.

Niewątpliwie dzień ten był bardzo wesoły, wielokolorowy i atrakcyjny. Dzieci ubrane były w różnorodne wiosenne stroje: kwiatowe suknie, wianki, barwne krawaty i muchy, ukwiecone kapelusze Szkołę wypełniły melodie wesołych piosenek śpiewanych przez uczniów z zespołu muzycznego. Pokazem tańca wiosnę przywitali uczniowie klasy IIb, IIc, IIIc.

Podczas festynu mieliśmy zaszczyt gościć

Pana Patryka Fajdka II Wicewojewodę Mazowieckiego

Panią Wiolettę Kotkowską Radną Rady Miejskiej w Radomiu

Panią Edytę Malec-Ćwiek kandydatkę do Rady Miejskiej w Radomiu

Uczestnicy Festynu mogli skorzystać z wielu atrakcji - wiosenne origami, wiosenne zagadki, warkoczyki, malowanie twarzy, zwierzątka z balonów, turniej siatkówki, pokaz piłki ręcznej

PreZero Akademia Piłki Ręcznej Radom , kiermasz świąteczny, loteria fantowa oraz tradycyjnie kawiarenka z domowym ciastem i popcornem.

Doceniono najatrakcyjniejsze wiosenne stroje:

w kategorii klas I-III

I miejsce - Alan Kozyra z kl. Ic