Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomiu serdecznie zapraszają Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie dla przyszłych uczniów naszej szkoły 4 marca 2024 r. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 18.00.

W programie przewidzieliśmy zwiedzanie szkoły oraz niespodzianki dla najmłodszych (m. in. doświadczenia przyrodnicze, zajęcia matematyczne, plastyczne, muzyczne, z j. angielskiego, elementy programowania, Laboratorium Przyszłości, Sala Doświadczeń Świata).

Wszyscy uczestnicy „dnia otwartego" będą mieli możliwość obejrzenia naszej szkoły, zapoznania się z jej ofertą edukacyjną oraz kadrą nauczycielską w tym psychologiem, pedagogiem i logopedą.

Do zobaczenia!

Jednocześnie informujemy, że nabór do klas I szkoły podstawowej odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.

Nabór trwa od 29 lutego 2024 r. do 8 marca 2024 r.

Wszystko o rekrutacji...